Nürburgring, Zielone Piekło, Północna Pętla, Nordschleife, Ring – zapewne nie raz słyszałeś te słowa, zna je każdy fan motoryzacji. Czy nie pomyślałeś sobie „fajnie było by tam pojechać” 

Niesamowity, najdłuższy i najbardziej wymagający na świecie, niemiecki tor wyścigowy z mega klimatem i niepowtarzalną atmosferą czekają na KAŻDEGO fana motoryzacji. 

TAK- każdy może tam pojechać i przejechać się osobiście po tym legendarnym torze. Można jeździć swoim samochodem, wypożyczonym lub przejechać się jako pasażer w RingTaxi. Emocje w każdym wariancie będą nie do opisania. Możesz poczuć to samo, co Robert Kubica w BMW M4 z wypożyczalni APEX. Przejdziesz się torem po którym jeździły takie ikony jak Jackie Steward, Niki Lauda, Rudolf Caraciolla.  

Nie czekaj! Żyje się tylko raz! To będzie Twoja największa przygoda życia. Przygoda, którą będziesz chciał powtarzać jeszcze wiele razy. Zielone Piekło od teraz nie będzie miało przed Tobą żadnych tajemnic. 

 Uwaga: Skutkiem ubocznym po przeczytaniu tego Ebooka lub książki jest pojechanie tam!

 
 

Kompleksowy poradnik o Nürburgringu w formie e-booka PDF!

Wybierz się na przygodę Twojego życia do mekki motoryzacyjnej kierowców, petrolheadów z całego świata. Na tor Nürburgring czyli wprost do Zielonego Piekła!

Pierwszy w Polsce tak kompleksowy Ebook podróżniczo – motoryzacyjny. To kompendium wiedzy o torze Nürburgring. Ten e-book dosłownie przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały Twój wyjazd, pobyt oraz jazdy na torze. Pokaże różne alternatywy i ciekawostki, zaznajomi z wszystkimi istotnymi kwestiami dotyczącymi jazdy po torze Nordschleife i Grand Prix.

Po lekturze unikniesz błędów, zaoszczędzisz czas i pieniądze a co najważniejsze pokonasz stres. Obalę też mity które krążą od wielu lat o torze i jeździe po nim. 

Będąc już tam na miejscu, poznasz wielu naszych rodaków, którzy przyjeżdżają tam regularnie. Dołączysz do naszej wielkiej rodziny Nring.  

Spis treści

#nurbookring

Czego dowiesz się z E-booka

fax, white male, 3d model

Co musisz załatwić przed Twoim wyjazdem

Otrzymasz Checklistę z najważniejszymi rzeczami do zabrania, przygotowania, załatwienia

fax, white male, 3d model

Poznasz ze szczegółami zasady i triki jazdy po torze

Lokalizacja parkingów, wjazdu, zakup biletu, zasady jazdy po Północnej Pętli oraz jak zachować się w różnych krytycznych sytuacjach

fax, white male, 3d model

Poznasz optymalny dojazd na tor oraz dokładny plan wszystkich dróg i miejscowości wokół toru

Szczegółowo opisana jest każda miejscowość wokół toru i wszystkie drogi

fax, white male, 3d model

Dowiesz się jakie są atrakcje przy torze i w okolicy

Co robić w wolnej chwili, gdzie udać się
z dziećmi i rodziną. Jakie kultowe miejsca musisz koniecznie odwiedzić

fax, white male, 3d model

Dowiesz się gdzie przenocować i dobrze zjeść

Pełen przegląd oferowanych noclegów wraz
z linkami do polecanych obiektów. Najlepsze restauracje i sklepy w okolicy

fax, white male, 3d model

Poznasz opinie ekspertów o torze Nürburgring

Wywiady przeprowadzone ze znanymi
osobami sprawią, że poznasz jeszcze bardziej tor z praktycznej strony

fax, white male, 3d model

Otrzymasz mapki ważniejszych miejsc

Szczegółowy opis charakterystycznych miejsc przy torze widzianych z lotu ptaka

fax, white male, 3d model

Pełen opis wszystkich wypożyczalni samochodów i RingTaxi

Wszystkie wypożyczalnie i przewozy taxi z okolicy, opisane ze szczegółami i wszystkimi stawianymi tam wymogami

fax, white male, 3d model

Koszty

Dowiesz się ile kosztuje cały wyjazd, ile zapłacisz za holowanie na torze, ile za naprawę barier oraz poznasz sposób, jak części tych kosztów w ogóle uniknąć

Oto jak wyglądają strony Ebooka

Rekomendacje, opinie:

Łukasz, wiedziałem że Twój e-book będzie świetny, ale przyznam że takiej bomby informacyjnej to się nie spodziewałem 🙂 Wszystko począwszy od historii toru przez dojazd, noclegi, otoczenie, wyżywienie, po sprawy techniczne, bezpieczeństwo czy wynajem aut na tor, opisałeś po prostu bezbłędnie i absolutnie wyczerpująco. Również doceniam przystępny i lekki styl pisania, który polubi każdy czytelnik oraz piękne fotografie. E-booka zdecydowanie polecam każdemu kto chce wybrać się w to piękne i magiczne miejsce. Z taką porcją przystępnie podanych informacji, na pewno poradzi sobie na torze oraz z całą logistyką. Ale również każdemu pasjonatowi motoryzacji, który chce poznać i poczuć magię tego pięknego, historycznego toru. Ja czytając e-book'a, wręcz czułem zapach spalin i słyszałem w oddali pisk opon. To naprawdę wielka sztuka żeby tak stworzyć materiał, aby czytelnik oczyma wyobraźni zobaczył to wszystko o czym napisałeś. Zdecydowanie polecam wszystkim te doznania i serdecznie dziękuję ze swojej strony. Pozdrawiam serdecznie, Tomek Rompa

Tomek Rompa

@tomekrompa

Mój pierwszy wyjazd na Nurburgring odbył się w maju 2021. Jednak dzięki materiałom oraz samej pomocy Łukasza, czułem się tak, jakbym znał to miejsce od dawna. Ebook „Zielone Piekło bez tajemnic” zapewnia tyle informacji, od najbardziej podstawowych, po najbardziej złożone. Praktycznie każda osoba znajdzie niezwykle cenne informacje, niezależnie czy mówimy tutaj o kierowcy od amatorskiego do zawodowego szczebla, „kibiców” i fanów motorsportu oraz każdą inną osobę, która znajdzie coś dla siebie i swoich bliskich.
Posiadanie tego ebooka w przypadku wyjazdu na Nurburgring, to tak jakby mieć telefon, wszystkie notatki oraz kartkę z „gotowcem” w ramach bardzo ważnego egzaminu w szkole – dzięki Łukaszowi, w e-booku masz dosłownie każdą, najistotniejszą informację pod ręką. Serdecznie Polecam,

Cena Ebooka - 208,32 zł

FAQ

Popularne pytania i odpowiedzi

Ebooka otrzymasz zaraz po zakupie i opłaceniu bezpośrednio na stronie sklepu. Otrzymasz go również na swoją skrzynkę email. Będziesz mógł go pobrać na swojego smartfona lub komputer. Sugerujemy też założenie konta przy składaniu zamówienia. Plik wtedy będzie zawsze na Twoim koncie w sklepie.

Oczywiście!  Są tam opisane różne atrakcje o których mało kto wie, piękne drogi wokół toru no i aktualny opis wypożyczalni i RingTaxi.  Można się też się dowiedzieć, jak taniej płacić za jedno okrążenie oraz jak uniknąć płacenia rachunków za incydent na torze. 

Tak, jest dokładny opis jak się zachować w różnych sytuacjach oraz podane są ewentualne koszty jaki trzeba ponieść przy awarii/kolizji/wypadku. 

Jest też podany sposób, jak uniknąć płacenia rachunków wystawionych przez Nurburgring.

Oczywiście, pełen opis wszystkich! wypożyczalni w okolicy. Ceny, dostępne samochody, zakres udziału własnego w razie szkody, dodatkowe ubezpieczenia. Są też moje rekomendacje.

Tak, są opisane fajne miejsca noclegowe dla rodzin, atrakcje tuż przy torze, atrakcje obok toru (oddalone maksymalnie do 1 godziny jazdy). Dla dzieci taki wyjazd to mega atrakcja, szczególnie dla chłopców 😉 )

Tak, jest osobny rozdział o tym. Opisane są wszystkie możliwe utrudnienia, nietypowe sytuacje)

Jest o tym rozdział. Dokładnie pokazuje na swoim przykładzie realny koszt kilkudniowego wyjazdu.

Ebook jest w formacie PDF. Jego wielkość to 25mb. 

Plik PDF przystosowany jest do laptopów, smartfonów, iPadów, tabletów, komputerów i ze względu na wiele grafik najlepiej czyta się go właśnie na wymienionych urządzeniach.

Tak, jeżeli potrzebujesz FV, otrzymasz ją na swój email.

Jeżeli masz inne pytania niż powyższe, napisz na lukasz@nring.pl swoje pytanie, postaram się odpowiedzieć w ciągu 24h

Cena 208,32 zł (45 euro)

Kim jestem?

 

Nazywam się Łukasz Formella

Od 16 lat jestem związany z Nürburgringiem. Od ponad czterech lat prowadzę blog Nring.pl (dawniej Nurburgring.pl). Prezentuję tam wszystkie najważniejsze informacje o torze, jeździe po nim oraz  publikuję wpisy w temacie Ringowym.

Od sześciu lat prowadzę również profile w mediach społecznościowych na Instagramie i Facebooku. Przedstawiam na nich codzienne życie toru i całej okolicy. 

Pomagam wszystkim chętnym w wyjeździe na tor Nürburgring. Namówiłem i zainspirowałem do takiego wyjazdu mnóstwo osób. 

Trzy lata temu wydałem swój pierwszy Ebook o najciekawszych miejscach przy torze Nürburgring Północna Pętla. Jest to dokładny przewodnik o tym jak znaleźć wszystkie kultowe i ciekawe miejsca wzdłuż całego 21 kilometrowego toru Nürburgring (Karuzela, Brünnchen, Pflanzgarten)

Z zawodu jestem inżynierem budownictwa i pochodzę z Trójmiasta . Tu się urodziłem i cały czas mieszkam. Nürburgring to mój „drugi dom” do którego zawsze wracam z ogromną przyjemnością. 

Kocham to miejsce i chcę aby inni pokochali je tak jak ja.   

 

„Te zakręty i ten tor są niesamowite. To prawdziwe szaleństwo. To naprawdę inna forma motorsportu” – Robert Kubica o torze Nürburgring Nordschleife `2021

Regulamin  |  Polityka Prywatności  |  Kontakt   |  Płatność poprzez Dotpay, Blik, PayPal, Karta kredytowa via Paypal, Przelew zwykły.