Jazdy turystyczne bez tajemnic

Cena w przedsprzedaży - 67zł
Aktualne do 01.05.2024

Pamiętaj proszę o zapisaniu na dysk! pliku PDF który znajdziesz do pobrania na kolejnej stronie. Dodatkowo otrzymasz go w emailu.

Ebooka czytaj w dedykowanej przeglądarce plików PDF np. Adobe Reader.

 • 1
  DANE PŁATNOŚCI I WYSYŁKA
 • 2
  ZAMÓWIENIE
 • 3
  PŁATNOŚĆ

Customer information

Dane płatności

Informacje dodatkowe

Payment

 • Wybierz jedną z poniższych metod płatności.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

Twoje zamówienie

Produkt Kwota
E-book "Jazdy Turystyczne bez tajemnic"  × 1 67,00 
Kwota 67,00 
Łącznie 67,00  (zawiera 3,19  VAT)

Płatność

Payment

 • Wybierz jedną z poniższych metod płatności.

Twoje dane osobowe będą użyte do przetworzenia twojego zamówienia, obsługi twojej wizyty na naszej stronie oraz dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.

INSTRUKCJA:

Kupno ebooka rozpocznij klikając BEZ LOGOWANIA.  W dalszej części formularza będziesz mógł założyć swoje konto odznaczająć odpowiedni checkbox.

Płatność możliwa poprzez Dotpay, Blik, PayPal, Karta kredytowa via Paypal, Przelew zwykły. Podana cena jest ceną brutto.

Po opłaceniu zamówienia, link do pliku otrzymasz na kolejnej stronie zamówienia. Otrzymasz go również w osobnym mailu. Otrzymasz również email z fakturą.
Upewnij się, że zapisałeś (ściągnąłęś go) na dysk w telefonie lub komputerze. Zalecam przeglądanie Ebooka w czytniku PDF np. Adobe Reader. Masz wtedy pewność, że będą działać wszystkie linki zewnętrzne oraz spis treści.

Plik z e-bookiem będzie też w Twoim panelu klienta, właśnie dlatego najlepiej w czasie składania zamówienie założyć konto. Tam nigdy nie zginie.

Wystarczy odznaczyć pole „STWORZYĆ KONTO?” (na dole formularza po lewej stronie)
Jeśli z jakiegoś powodu nie otrzymasz maila z potwierdzeniem, napisz proszę na info@ringtrack.pl maila z opisem sytuacji i numerem zamówienia. 

Każdy plik jest zabezpieczony znakiem wodnym. Na każdej stronie zakodowano twoje dane. To oznacza, że jeśli e-book zostanie sprzedany lub wysłany komuś poza moją stroną, czekają cię konsekwencje prawne. Proszę szanuj moją pracę! 

 

Kontakt: lukasz@nring.pl

Dziękuję Ci za zaufanie